OC. Oil City

oil city

Oil City – galicyjska gorączka czarnego złota

Gra inspirowana historią dziewiętnastowiecznych pionierów przemysłu naftowego z Galicji. Jest ona symulacją prowadzenia biznesu dla 9–30 osób od 13 roku życia. Gracze wchodzą w role historycznych przedsiębiorców i działają w trzyosobowych spółkach. Uczestnicy podczas rozgrywki uczą się współpracy w grupie, zarządzania ryzykiem, inwestowania i planowego działania w warunkach gwałtownych zmian cen surowców. Wydawcą gry jest Małopolski Instytut Kultury.

Zagraj w Oil City – galicyjską gorączkę czarnego złota

Zapraszamy na pilotażową rozgrywkę Oil Citygalicyjska gorączka czarnego złota – gry planszowej opracowanej w Małopolskim Instytucie Kultury. Odbędzie się ona 14 grudnia o godzinie 18.00 w Małopolskim Instytucie Kultury.

Podczas gry uczestnicy wcielą się w postaci autentycznych dziewiętnastowiecznych przedsiębiorców, pionierów przemysłu naftowego, a następnie założą trzyosobowe spółki, których zadaniem jest zgromadzenie jak największego majątku. Na graczy czekają trudne wyzwania: kupno działek, zatrudnienie wiertaczy, rozbudowywanie infrastruktury, wydobycie i sprzedaż surowców. Liczy się umiejętność nawiązywania współpracy biznesowej, strategiczne myślenie i zdolność przewidywania zmian zachodzących na rynku naftowym.

W rozgrywce może wziąć udział maksymalnie 30 graczy, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. Na wydarzenie można się zarejestrować przez specjalny formularz.

Rejestracja rusza 8 grudnia 2015 r. (wtorek) o godzinie 12.00.

*****
INFORMACJE:

kiedy: 14 grudnia 2015 (poniedziałek), godz. 18.00
gdzie: Małopolski Instytut Kultury, ul. Karmelicka 27
czas trwania: około 2 godz.
prowadzenie: Sebastian Wacięga – współtwórca gry Oil Citygalicyjska gorączka czarnego złota

Kontakt: malopolskatogo@mik.krakow.pl

Sebastian Wacięga
Sebastian Wacięga Dynamika Ekspozycji
48 (12) 422 18 84 w. 20

Facylitator zespołowego planowania strategicznego i tworzenia pomysłów programowych (misja, wizja, kierunki rozwoju, edukacja, działania i wystawy muzealne) Współtwórca gier: „Chłopska Szkoła Biznesu” i „Oil City – galicyjska gorączka czarnego złota”. Ukończył studia ekonomiczne i europeistyczne. Obronił doktorat o pomocniczości w lokalnej współpracy. Lubi ciszę i muzykę.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *